O nas
Nasza Misja i Wizja
Misja

Dzięki naszym pracownikom, ich wiedzy i unikalnemu doświadczeniu pomagamy naszym klientom budować lepszą przyszłość, dzięki nowatorskim sposobom na pomnażanie ich majątku i ograniczaniu ryzyka. Naszą misję realizujemy przy zachowaniu najważniejszych wartości firmy czyli troski o jakość usług, uczciwość oraz budowanie dobrych, długotrwałych relacji z klientami.

Wizja

Jesteśmy przekonani, iż możemy polepszyć życie naszych klientów, dzięki podzieleniu się z nimi naszą wiedzą, doświadczeniem i energią oraz dać im narzędzia do najskuteczniejszego działania, co pomoże im zwyciężać.

Nasz zespół
Maciej Rodzewicz - Prezes

Maciej Rodzewicz jest właścicielem firmy mr24, którą tworzy już od przeszło piętnastu lat. 
W życiu prywatnym jest szczęśliwym ojcem czterech synów, więc na brak zajęć nie może narzekać. Po studiach zaczął pracę w centrali jednego z większych banków w Polsce, po czym dziewięć lat pracował na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, prowadząc zajęcia z dziedziny statystyki i demografii.

W swoim życiu dorobił się majątku, gdyż od początku wiedział co chce osiągnąć i jak tego dokonać. Jego talent w budowaniu pozytywnych relacji między ludźmi oraz zdobywaniu sobie posłuchu, zrodził w nim chęć podzielenia się wiedzą i umiejętnościami w zarządzaniu finansami osobistymi.

Pomaga ludziom w inwestowaniu ich pieniędzy. Postanowił przeciwstawić się poglądowi, 
że inwestować mogą tylko osoby zamożne. Uważa, że aby inwestować, nie trzeba mieć pieniędzy, wystarczy pomoc ekspertów, którzy potrafią znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Jest bardzo zaangażowany w to co robi. Wierzy, że dzięki jego pomocy, klienci będą lepiej radzić sobie na rynku, będą silniejsi, skuteczniejsi i będą czuli się bezpiecznie.

Teresa Jankowska - Główna Księgowa

Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła się w 1992r. Zanim w 2004 roku podjęła pracę w MR24 zdobywała doświadczenie w dziedzinie księgowości w wielu zagranicznych spółkach. 
Zajmuje się szerokim wachlarzem ewidencji, począwszy od kadr i płac, uproszczonej księgowości (KPiR, ryczałt, karta podatkowa) aż po pełną księgowość. Posiada wieloletnie doświadczenie poparte ukończeniem różnorodnych szkoleń i kursów, którym chętnie dzieli się z zespołem.

Dariusz Szafrański - Dyrektor Działu

Ekspert z zakresu zarządzania ryzykiem, obecnie z otwartym przewodem doktorskim na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe 
w międzynarodowych przedsiębiorstwach np. National Car Rental, Gras Savoye Polska, Grupa DBK. Od czterech lat wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej. Zdobył uznanie, jako doradca i ekspert przy obsłudze uznanych instytucji finansowych takich jak: Bankowy Fundusz Leasingowy, BRE Leasing, ORIX Leasing czy Benefia.

Współpracujemy z...

Dane kontakowe

Plac Kaszubski 7/11 (III piętro)
81-350 Gdynia
tel: (58) 712 16 10
faks: (58) 712 16 99
email: biuro@mr24.pl

Biuro Zarządu
Alina Rutkowska - Asystentka Zarządu
tel. kom. 534 089 089
email: a.rutkowska@mr24.pl

Napisz do nas

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana!

Oops! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.

Dane firmy
"MR CONSULTING" Sp. z o. o.
KRS 0000138339
NIP 5862101612
REGON 192814624
Kapitał zakładowy: 50 000 zł
O aplikacji
Zaloguj się
MROFFICE